İletişim Adreslerimiz

0232 332 0220

&

0850 346 3030

Günün Her Saati Hizmetinizdeyiz

Biz Sizi Arayalım

Formu doğru bilgiler ile doldurup yollayınız, en kısa sürede telefonunuz üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

İzmir Termoteknik Kombi Servisi

İzmir Termoteknik kombi teknik servis firmamız siz değerli İzmir halkının kombi cihazlarının bakım, onarım, arıza giderimi ve parça değişimi gibi konularda sizlere özel teknik servis hizmeti sunmaktadır. İzmir'in tamamına hitap eden firmamız Termoteknik markalı kombi cihazlarınızın bakımını yapmak, arızasını gidermek için uzman bir teknik ekibe sahiptir. Teknik ekibimizin tamamı işlerinin ehli insanlardan oluşmakta ve tüm Termoteknik markalı cihazların teknik altyapısı hakkında üst düzey bilgi sahibidirler. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten bütçe dostu fiyatlar ile faydalanmak isterseniz 0232 332 02 20 nolu telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Termoteknik Kombi Bakım, Onarım ve Arıza Kodu Giderim İşlemleri

Termoteknik markalı kombileriniz ile alakalı her konuda hizmetinizdeyiz; Termoteknik markalı kombiniz su akıtıyorsa, peteklerin havasının alınması gerekiyorsa, ekranında arıza - hata kodu gösteriyorsa, su doldurma musluğu yalama olduysa, kırıldıysa yada su akıtıyorsa, kombiniz hiç çalışmıyorsa veya suyu ısıtmıyorsa, petekleri ısıtmıyorsa, kombinizin bakıma ihtiyacı varsa, petek temizliği yapılması gerekiyorsa Termoteknik izmir kombi teknik servisi olarak tüm bu istek ve şikayetlerinizi en kısa sürede çözmek için gece gündüz demeden sürekli olarak çalışıp mağduriyetinizi mümkün olan en kısa sürede gidermeye çalışıyoruz.

İzmir Termoteknik Kombi Teknik Servis Telefonu

Termoteknik kombi özel teknik servis firmamız ile irtibat kurmak isterseniz 0232 332 02 20 nolu telefonumuzu arayabilir yada yukarıda yer alan hızlı servis formumuzu doldurarak bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

1 Yıl Hizmet Güvencesi

Beyaz eşya, klima ve kombi teknik servis firmamız siz değerli İzmir halkına en kaliteli teknik servis hizmetini en bütçe dostu fiyatlar ile sunmaya çalışıyoruz. Cihazlarınızın değişen parçaları 1 yıl süresince garantimiz altında olacaktır.

Uzman Teknik Ekip

Firmamız İzmir'de işinin ehli teknik ekibimizle birlikte siz değerli İzmir halkına beyaz eşya, klima ve kombi teknik servisi olarak en kaliteli hizmeti sunmak için her gün çalışmaya ve ekibimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Bütçe Dostu Fiyatlandırma

İzmir beyaz eşya, klima ve kombi teknik servis firmamız her konuda hizmetinizde ve bu hizmeti olabilecek en kaliteli şekilde siz değerli müşterilerimize bütçe dostu fiyatlandırma politikası ile sunmaya çalışıyoruz.

En Kısa Sürede Arıza Giderimi

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi ve fırın gibi cihazlarınız arızalandığında bizler, sizlerin mağduriyetini çok iyi anlıyoruz ve arıza kaydınızı bıraktığınız andan itibaren en kısa süre içerisinde mağduriyetinizi gideriyoruz.

Firmamız sektörde özel servis olarak hizmet vermektedir, sitemizde ismi geçen markalar ile herhangi resmi bir bağımız yoktur.